صفحه اصلی     گزارش حساب مشترکان      ليست نمايندگان     تماس با ما      درباره ما

Password :

UserName :

 
  پشتیبانی
مشترک سرویس‌های گروه شرکت‌های ماتریکس عضو خانواده ماتریکس محسوب شده، شماره اشتراک دریافت می‌نماید و ازمزایای بسیاری برخوردار خواهد شد که مهم‌ترین آنها به شرح زیراست.

خدمات وب‌سایت مشترکین
مشترک بوسیله شماره‌کاربری و گذرواژه‌ای که شرکـت در اختیارش قرارمی‌دهد، می‌تواند به روش «ورود مشترکین به سایت» به آن دسته از خدماتی که تا کنون حضورا دریافت می‌نموده دسترسی داشته باشد. این امکان به منظور راحتی و آسایش بیشتر فراهم آمده و تقریباً حضور مشترک در شرکت را غیر ضروری می‌نماید.


خدمات پشتیبانی تلفنی
مشترک می‌تواند از خدمات Contact Center گروه شرکت‌های ماتریکس متشکل از پرسنل مجرب و متخصص که مسئولیت پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی مشترک را در هر ساعت از شبانه روز برعهده دارند، استفاده نماید. برای ارتباط با این واحد می‌توانید با شماره تلفن مستقیم 2360680 تماس گرفته، مشکلات و سئوالات خود را به آدرس support@adslmatrix.com ارسال نمایید.

خدمات پشتیبانی حضوری
در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی واحد Customer Support آماده رفع مشکلات موردی مشترک بصورت مراجعه حضوری در محل است. پرسنل مجرب و متخصص بخش پشتیبانی حضوری گروه شرکت‌های داتک در راستای مشتری مداری و ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان گرامی همه روزه تا ساعت 8 شب آماده ارائه خدمات حضوری هستند.
 

  تماس با ما

 

 
 
 

 
     
آدرس :خیابان ملاصدرا، کوچه 5 ، ساختمان ویونا، طبقه سوم، واحد 7
تلفن : 5-2360680 فکس : 2360686  
دسترسی سریع    
اینترنت پرسرعت ADSL گزارش حساب کاربری مرکز پشتیبانی
لیست قیمت ماتریکس آماده سازی شرایط راه اندازی درباره ما
مراکز مخابراتی تحت پوشش پاسخ به سئوالات شما ارتباط با ما